Ucuz Ukash Nerede Geçerlidir? | Ucuz Ukash - Yetkili Ukash Bayii - Ukash
?>

Hali hazırda internet üzerinden kullanılabilen en güvenli ve kaliteli ödeme yöntemleri arasında ilk sıralarda yerini almış bulunan Ukash kartları, dünyanın bir çok ülkesinde 20.000’den fazla platformda rahatlıkla kullanılabilir durumdadır. Özellikle VoIP ve Skype gibi bilgisayar üzerinden sesli/görüntülü iletişim kurmaya olanak tanıyan programlar, kullanıcılarının güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilmelerini sağlamak için Ukash kartlarıyla ödeme kabul ederler. Bunun yanı sıra Metin 2, Silk Road, Ikariam gibi oyunlarda da premium özelliklere Ukash kartlarıyla ulaşabilmeniz mümkündür. Yurtdışın da milyonlarca internet sitesinde bakiye yüklemek içni de Ukash kartları tercih edilebilir. Bu sayede herhangi bir EFT-Havale işlemiyle uğraşmadan, kişisel bilgilerinizi karşı tarafa iletmeden, güvenli ve sağlıklı bir şekilde ödeme işlemlerinizi nihayete erdirebilirsiniz. Özetle Ukash kullanabileceğiniz platformlar şu şekilde listelenebilir:

 

– Online oyunlar (Metin 2, Ikariam, Silk Road oyunlarında eşya veya premium üyelik satın alınabilir)

– Yurt içi ve yurt dışı arama kartları (Skype, VoIP, MobyTop, MobilityPass, Auracall vb. platformlardan konuşma kredisi satın alınabilir)

– Çeşitli alışveriş siteleri (Yurt içinde pek yaygın olmasa da, yurt dışı kaynaklı bir çok sanal alışveriş sitesi Ukash ile ödeme kabul etmektedir.)

 

İnternet ortamında güvenliğinizi sağlamak için tercih edebileceğiniz en mantıklı ödeme yöntemlerinden birisi olan Ukash kartlarını satın almak için hemen sağ altta yer alan müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

[yukarı]
ucuz ukash nereden alınır.
En uygun ve hızlı ukash nasıl alınır?
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin genel olarak ortalamada ki payının yüzde 30 rakamlarını geçtiğini uzmanlar ifade etmektedir. İnternet yeni bir çarşı haline geldiği gibi internet alışveriş i de genel olarak buraya kaymıştır. Bunda etkili olanda insanın oturduğu yerden ihtiyacını görmesidir. Bu durum hepimizi rahatlattığı bazı sakıncaların doğmasına da neden olmuştur. Öncelikle kredi arktı bilgilerinin verilmesi ile yapılan ödemeler de birçok sorunun yaşandığı bir gerçektir. Bu yüzden de güvenli bir ödeme sistemi beklenmiş ve ucuz ukash bu beklentinin geldiği son nokta olmuştur. ucuz ukash kart kullanılmaya başlandıktan hemen sonra internet satışları artış göstermiştir.
Bunda ukash kartın vermiş olduğu güven had safhadadır. Ukash kart yüklemesi yapmak için yolladığınız havale sonrası size onun karşılığı kadar ukash yükleme yapılır. Bu yükleme sonrası size 19 haneli son derece güvenlikli bir özel şifre gelecektir. Bu şifre ile on binlerce internet sitesinde alışveriş yapmaya başlarsınız. Bu şifre güvenlik açısından sizin istediğiniz adrese gönderilir. Bu adres de telefon mesajı ve internet ortamı üzerinden mail ve skype olacaktır. http://www.ucuzukash.com.tr
Ukash yükleme nasıl yapılır?
Alışveriş yapmanın şekil değiştirdiği günümüz de özellikle de internette kredi kartı bilgileri verme korkusu yaşanmaktadır. Bunda gazete ve televizyonlarda yer alan kredi kartı dolandırıcılı haberleri yatmaktadır. Bu nedenle de yeni bir ödeme sistemi şart olmuş ve İngiltere finans şirketleri ukash tasarımını kullanıcılarına sunmuştur. İnternetten güvenli alışveriş yapmak isteyenlerin rağbet gösterdiği bu sistem çok kısa bir zaman içinde tüm dünyada ilgi görmüştür.
Kullanımının hızla artmasında güvenli olması çok önemli yer tutmaktadır. Ukash sanal kartın güvenli olmasının en önemli temel nedeni ön ödemeli bir kart olmasıdır. ukash kart kullanımı önce yetkili bir ukash temsilcisine havale ile başlar. Talep ettiğiniz miktarda yollayacağınız havale size anında ukash olarak geri dönecektir. Size 19 haneli bir şifre gönderilecek ve bu şifre sizin verdiğiniz adrese ulaşacaktır. Ukash kart skype veya mail ile size ulaşacağı gibi dilerseniz cep telefonunuza mesaj olarak da gelecektir. Ukash kart dünyanın tamamında yasal olarak kabul gördüğü gibi ülkemizde de yasal bir düzenleme olarak dikkat çekmektedir.
UKASH NE İŞE YARAR:
Ukash artık dünya üzerinde bilgisayarın ve internetin vazgeçilmez bir ihtiyaç olmasıyla gelip hayatımıza giren sanal bir koruyucu misyonu taşımaktadır. ukash genel ve öncelikli olarak tüm dünyada ihtiyaç duyularak kullanılan bir duruma gelmiştir,bunun nedeni ise çoğalıp yaygınlaşan internet ve sanal alışveriş çığ gibi büyümektedir.özellikle dışarıda dolaşarak zaman geçirecek fırsatı bulamayan insanlar için veya dolaşmaktan hoşlanmayan  sayamadığımız bir çok nedenden ötürü alışveriş yapamayan yapmak istemeyen insanlar için cazip gelen internet alışverişi ukash ı bize bir adım yaklaştırmaktadır. kimlik bilgilerimizi kredi kartlarımızı ifşa etmeden güvenli firmalardan temin ederek  güvenli  alışverişin tadını çıkarmamızı sağlar.özelikle son yıllarda boy gösteren kredi kartı sahtekarlığı bir çok insanın canını yakmış durumda yani kart bilgilerimizi alışveriş esnasında sitelerde girdiğimizde farkında olmadan yada bilmeyerek fake bir siteye de girmiş oluruz buda internet dolandırıcılarına bir fırsat sağlamış olur. Mağdur olmamak ve güvenli alışveriş yapmak için tek yapmamız gereken doğru kanallardan ukash şifreleri temin edip gönül rahatlığı ile kullanmak.

İnternet Ödemeleri Artık Ukashla Yapılıyor

Teknolojideki gelişmeler insanların bütün yaşam alanlarını etkilemekte ve yepyeni davranışların gelişmesine neden olmaktadır. Son yıllarda internet üzerinden yapılan alışveriş hacminin bu kadar genişlemesi internetin insanlara sunduğu büyük bir rahatlıktır. Artık insanlar her türlü ihtiyaçlarını internette bulabilmekte ve yorulmadan oturduğu yerde alabilmektedir. Ancak bu alışverişlerde ortaya çıkan bazı ödeme problemleri de olmaktadır.

Ancak kredi kartı ile yapılan ödeme problemlerine yeni çözümler getirilmiş ve ukash kartla ödeme sistemi bu çözümler arasında en güvenlisi olmuştur. Ukash satış sitelerinde dilediğiniz limitlerle ukash alabilirsiniz. Kaç liralık alışveriş yapacaksanız o kadarlık limitte ukash kart almaktasınız. Çünkü bu kartlar tek kullanımlıktır. Yeni kullanımlarda yeniden kart almanız gerekmektedir. Bugün dünyada 20.000 e yakın sitede ukash ile mal ve hizmet alımı yapılabilmektedir.

Ancak ukash sizin elinize verilecek somut bir kart da değildir. Şifrelerden oluşan sanal bir ödeme şeklidir. Satış sitelerinden kaç liralık ukash alacaksanız o parayı sitenin hesap numarasına yatırmaktasınız. Site de size 19 haneden oluşan şifre vermektedir.

İnternet Alışverişlerinde Ukash Dönemi

Son yıllarda internetten mal ya da hizmet almak büyük bir artış göstermektedir. Artık insanlar çarşı Pazar dolaşarak zaman harcamak istememekte ve internetin başında rahat bir ortamda, üstelik dilediği zaman mağazaların vitrinlerini internette görebilmektedir. Birkaç tıkla da dilediği malı satın alabilmektedir. Bu rahat ve konforlu alışverişin tek sakıncası ise kredi kartı bilgilerinin çalınma riskidir.

Ama teknoloji buna da bir çözüm bulmuş, ukash kartı üretmiş ve bu riskleri ortadan kaldırmıştır. Şimdi insanlar ukash ödeme sistemiyle rahatça ödemelerini yapmakta ve güvenli alışverişin keyfini çıkarmaktadır. Dünyanın en gelişmiş alışveriş siteleri başta olmak üzere 20.000 e yakın sitede ukashla ödeme yapabilmektesiniz.

Bir ukash satış sitesine girerek almak istediğiniz limitteki kartı belirtiyorsunuz. Sitenin size vereceği banka hesap numarasına bu limitin TL karşılığını yatırıyorsunuz. Site kendi komisyonunu da katarak ödemeyi alıyor ve size 19 haneden oluşan ukash kartınızın şifresini veriyor. Siz bu şifreyle aldığınız mal veya hizmetin ödemesini yapıyorsunuz. Bu ödemede hiçbir risk bulunmamakta ve en güvenli ödeme şekli olmaktadır.

İnternet Oyunları Ukash Kart ile Oynanıyor

İnternette her türlü mal ve hizmet alımı yapmak, oyunlar oynamak ve yarışmalara katılmak insanlar için sıradan günlük faaliyetler olmaya başladı. İnternet kullanıcılarının çok büyük bölümü bu son derece rahat alışveriş yöntemiyle yorulmadan, oturdukları yerde alışverişin keyfini çıkarmaktalar. Heyecanlı oyunlarla eğlenceli vakit geçirmekteler. Ancak kredi kartıyla yapılan ödemelerden son derece tedirgin olmaktalar. Çünkü kredi kartı bilgilerinin çalınma riski ve dolandırılma riski de büyüktür. Ama ukash kart bu tedirginliğe son vermektedir.

Ukash içinde harcayacağınız kadar limiti bulunan bir kart sistemidir ve internet üzerinden satın alınarak ödemeler gerçekleşmektedir. Ancak bu kart tamamen sanal bir karttır ve size verilen şifrelerden ibarettir. Siz ukash satışı yapan sitelerden dilediğiniz limit için para yatırıyorsunuz ve site de size bu para karşılığı kullanabileceğiniz limitli bir şifre veriyor. Bu şifre ile internetin en zevkli oyunlarını oynayabiliyor ve pek çok alışveriş sitesinden mal veya hizmet alımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Ödemelerde kişisel bilgileriniz gerekmediği için de çalınma riski ve dolandırılma riski kalmıyor.

İnternette Ukashla Ödeme Yapmak

İnternet alışverişlerinde yeni ödeme sistemi ukash kart olmuştur. Daha önce internette kredi kartı ile yapılan ödemelerde bazı sorunlar yaşanmış ve insanlar kredi kartı ile alışveriş yapmaktan kaçınmaya başlamışlardı. İngiltere’de bir firma kredi kartı alışverişlerindeki riskleri ortadan kaldıran yeni bir ödeme seçeneği geliştirdi ve ukash kart ortaya çıktı.

Ukash sanal bir karttır ve 19 hanelik şifreden oluşmaktadır. Alışveriş yapacağınız siteye bu şifreleri girmekte ve aldığınız malın ücretini şifredeki parayla ödemektesiniz. Sizden ayrıca kimlik bilgisi veya kart bilgileri istenmediği için de bilgilerinizin çalınma ihtimali olmamaktadır. Bu yüzden de şimdiye kadar geliştirilmiş en güvenli ödeme aracıdır ve dünyada 20.000 e yakın site ukash kart ile ödeme almaktadır.

Bugün çok sayıda site ukash kart satışı yapmaktadır. Bunlardan güvendiğiniz bir siteye giriş yaparak almak istediğiniz limitli kartı iletiyorsunuz. Site yetkilisi size banka hesap numarası veriyor ve siz bu numaraya paranızı yatırıyorsunuz. Daha sonra da site size şifrelerinizi veriyor ve bu şifrelerle alışveriş ödemenizi yapıyorsunuz.